Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Jei pristačius Jūsų prekę pastebėjote, kad ji sugadinta, ir ją norite grąžinti, prašome susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu nedelsiant ir pateikti tokią informaciją: įsigytos prekės ir jos užsakymo numerį, taip pat nurodykite grąžinimo priežastį (sugadinta, ne ta prekė ir pan.).

Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties, sudarytos su Parduotuve, pranešdamas apie tai Pardavėjui ne vėliau kaip per 14  dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Prekių grąžinimo teise Pirkėjas gali pasinaudoti tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo sugadinta arba nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama, bei nėra sugadinta originali prekės pakuotė.

Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.

Grąžinama prekė turi būti saugiai supakuota.

Grąžinant prekę, reikia pateikti prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.

Pirkėjas grąžindamas prekę pats atsako už jos sklandų ir saugų atvykimą iki LIGHTHOME artimiausio salono.

Šios prekių grąžinimo taisyklės galioja perkant internetu. 

Prekes grąžinti gali tik fiziniai asmenys, juridiniams asmenims papildoma grąžinimo garantija nėra taikoma. 

Pirkėjas turi teisę atsisakyti internetu sudarytos sutarties (kitaip tariant, grąžinti kokybišką prekę) per 14 dienų (CK 6.228 (10) str.), išskyrus šio straipsnio 2 d. numatytas išimtis. Pinigai už grąžinamas prekes, įskaitant pirkėjo apmokėtas prekės siuntimo išlaidas jam yra grąžinamos ne vėliau kaip per 14 dienų.

Jeigu klientas užsako iš mūsų ir mes šių šviestuvų neturime vietoje, tokiu atveju šviestuvai būna užsakomi iš gamintojų sandėlių ir tokių užsakymų atšaukti arba grąžinti negalime.