Italux - Lenkų šviestuvų gamintojas, turintis labai platų bei įvairiapusišką įvairių šviestuvų kategorijų asortimentą. Pasižymintys puikia kokybe bei kaina. 

https://www.italux.pl

 

 

Ideal Lux - Italijos šviestuvų kompanija išsiskirianti labai plačiu ir įvairiapusišku asortimentu bei aukšta gaminio kokybe. Jų siekis – viename unikaliame prekės ženkle išlaikyti kuo platesnę, sektoriaus tendencijoms adekvačią stilių įvairovę, kuri gali svyruoti nuo klasikinio dekoratyvinio stiliaus iki modernaus, nuo lauko gaminių iki techninių.

Nuoroda į gamintojo puslapį: www.ideal-lux.com

 

 

Maytoni - Vokietijos šviestuvų gamintojai, kurių gaminami šviestuvai pasižymi prabanga ir elegancija.   Nuoroda į gamintojo puslapį: 

https://maytoni.de/en/catalog/decorative/

 

 

Sollux - Lenkų šviestuvų gamintojas, kurio asortimente rasite variantų, tinkančių kiekvienam stiliui: nuo neapdorotų loftų iki šilto skandinaviško interjero. Gamintojas mėgsta kurti iš tokių medžiagų kaip plienas, aliuminis, stiklas, betonas bei keramika, todėl  pasiūloje rasite daugybę šių medžiagų. Nuoroda į gamintojo puslapį:

https://sollux-lighting.co.uk/ocean-green.php

 

 

MAXLIGHT - Lenkijos šviestuvų gamintojas, kuris siūlo platų šviestuvų asortimentą, pasižyminčiu išskirtiniu dizainu bei kokybe. Jų pasiūlymuose rasite nuo modernių vidaus šviestuvų iki restoranams bei viešbučiams skirtų šviestuvų.  Nuoroda į gamintojo puslapį:

https://maxlight.com.pl/

Eglo - Austrijos šviestuvų gamintojas, kuris orientuojasi į klasikinių ir modernių šviestuvų gamybą.  Eglo tvarumą užtikrina kurdami LED technologijas, kurios ne tik padeda sutaupyti energiją, bet ir sumažina išlaidas, o ilgaamžiški produktai taupo vertingus išteklius. Nuoroda į gamintojo puslapį :

https://www.eglo.com/lt/

 

 

CosmoLight - Lenkijos šviestuvų gamintojas, siūlantis apšvietimo sprendimus namams, rezidencijoms, butams, taip pat viešbučiams ir restoranams. Jų gaminiuose siekiama derinti klasikinį dizainą su šiuolaikišku stiliumi ir dėmesiu detalėms. Nuoroda į gamintojo puslapį:

https://cosmolight.pl/en/

 

OneLight - Kipro šalies šviestuvų gamintojas, kuris pasižymi puikiais architektūriniais bei techniniais šviestuvų sprendimais. 

Nuoroda į gamintojo puslapį:

https://www.1-light.eu/en/home